WARSZTATY KONSTRUOWANIA I PROGRAMOWANIA ROBOTÓW LEGO DLA DZIECI I MŁODZIEŻY 6-16 LAT

Czym są nasze warsztaty?

Warsztaty robotyki 3R to zajęcia edukacyjne na których dzieci konstruują prawdziwie poruszające się roboty z wykorzystaniem specjalnych zestawów edukacyjnych – klocków Lego Education WeDO 2.0 oraz Lego Mindstorms EV3. Warsztaty to nie tylko świetna zabawa – to także zachęta do rozwijania zainteresowań w kierunku przedmiotów ścisłych, to także nauka robotyki, programowania, informatyki,matematyki, fizyki i elektroniki.

 

Dlaczego warto?

Czy wiesz, co tak naprawdę interesuje Twoje dziecko? A może Twoja pociecha to jeszcze nieoszlifowany diament, w którym warto znaleźć potencjał? Dzieci muszą spróbować czegoś, aby wiedzieć, czy to lubią lub czy posiadają wyjątkowe zdolności. Pomożemy odkryć potencjał drzemiący w Twoim dziecku

• Nasze zajęcia to przede wszystkim świetna zabawa, 0% nudnej teorii - 100% nauki poprzez wykonywanie ciekawych zadań,
• Każde zajęcia to rozwój zdolności logicznego myślenia, wyobraźni przestrzennej, kreatywności, a także pracy zespołowej,
• Grupy max ośmioosobowe, każdy dwuosobowy zespół posiada własne , w pełni wyposażone stanowisko - zestaw klocków z wieloma czujnikami występującymi tylko w wersjach rozszerzonych oraz laptop.
• Twoje dziecko pozna nowych przyjaciół, będzie uczyło się współpracy w grupie i ciekawie spędzi wolny czas.
• Twoje dziecko polepszy obsługę komputera i pozna podstawowe słowa języka technicznego po angielsku,


Dla kogo?

Warsztaty 3R to propozycja dla prawdziwych miłośników Lego, dla dzieci o nieograniczonej fantazji, cikawych świata młodych odkrywców. Warsztaty 3R umożliwią twojemu dziecku poznanie ciekawej dziedziny wiedzy jaka jest Robotyka. To również pasja z przyszłością – być może któryś z młodych inżynierów będzie realizował kiedyś swoją pasję zawodowo? Twoje dziecko nie musi mieć specjalnych zdolności - wystarczy zwykła dziecięca ciekawość. Uczestnicy warsztatów będą bowiem stopniowo i teoretycznie wprowadzani w świat robotyki.

Możliwość startowania w turniejach

Dla najbardziej zainteresowanych będziemy tworzyć grupy turniejowe, które będą pod naszym okiem tworzyć roboty rywalizujące z innymi w całym kraju.

info@robotyka3r.pl 
663-848-553
robotyka3r.nazwa.pl